By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Promocija monografije "Ptice Sombora"

 

 

    U utorak 2.11.2010. gosti našeg Kluba su biti autori knjige "Ptice Sombora". Gde su našim članovima izvršiti prezentaciju knjige, kao i rad na proučavanju i praćenju ptica u našem okruženju sa akcentom na ptice faune evrope. Eto prilike za dobrim druženjem i edukacijom pogotovo kada se uzme u obzir dugogodišnje iskustvo gosp. Žuljevića. Prelepa knjiga o pticama iz našeg okruženja uz kvalitetne fotografije i puno podataka o svakoj vrsti, jednom rečju svaka čast i sve pohvale autorima knjige, uz želje da ne ostanu samo na ovom izdanju. Od autora smo dobili nekoliko primeraka knjige  za prodaju, pa zainteresovani mogu da se jave kod sekretara kluba Gorana Blanuše.